722 276 969

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Fotografia biznesowa to nic innego jak przedstawienie profesjonalnego wizerunku. Klient lub pracodawca może Cię poznać właśnie dzięki obrazowi – zanim poznacie się osobiście. Dlaczego więc nie robić dobrego wrażenia już od samego początku?  Jeżeli szukasz pracy, dobre zdjęcie pomoże Ci przejść poziom wyżej. Oczywiście nic nie zastąpi imponującego CV, ale dlaczego masz rezygnować z możliwości bycia zauważonym? Patrzymy i zapamiętujemy obrazami – daj się zapamiętać. Moją misją jest pomoc w tworzeniu profesjonalnego wizerunku kreatywnym  przedsiębiorcom, którzy chcą pokazać siebie i swoją działalność z jak najlepszej strony.

5 powodów dlaczego warto zainwestować w profesjonalną fotografię biznesową

  • Jeżeli chcesz być traktowany jak profesjonalista, musisz tak wyglądać. Kropka.
  • Traktuj siebie poważnie. Mała inwestycja w profesjonalną fotografię biznesową pokazuje, że traktujesz siebie i swoją działalność poważnie.
  • Wyróżnij się z tłumu. Wiele osób wciąć posługuje się prostym zdjęciem z telefonu, które ląduje w ich CV, na portalach biznesowych i social media. Posiadając odpowiedni portret pozwolisz swojemu odbiorcy dwa razy się zastanowić zanim przerzuci Twoje CV czy przejdzie na inną stronę.
  • Daj się zapamiętać. Przez zawarcie na swoich profilach social media odpowiedniego zdjęcia profilowego, dajesz szanse swoim klientom lub rekruterom, na dopasowanie twarzy do nazwiska.
  • To może być Twoja jedyna szansa. W szybkim, cyfrowym świecie, ludzie, z którymi chcesz współpracować, nie mają czasu na nic więcej niż przeczytanie kilku linijek Twojego CV czy rzucenie okiem na Twoją stronę. Świetny portret może być Twoją jedyną okazją na przyciągnięcie ich uwagi – nie zmarnuj tego : )

Umów się na sesję

Przeczytaj też mój artykuł na blogu, w którym pokazuję Ci konkretne miejsca, w których przyda Ci się profesjonalny portret biznesowy.

Sprawdź post na blogu Umów się na sesję